Sunny Holiday 3

Qëndroni në botën tonë të rehatisë dhe stilit

Rezervo Tani

SUNNY HOLIDAY 3

Mirësevini në
Sunny Holiday 3

E vendosur në Sarandë, 500 m nga plazhi i qytetit të Sarandës dhe më pak se 1 km nga plazhi La Petite, Sunny Holiday 3 ofron akomodim me WiFi falas, ajër të kondicionuar dhe një kopsht.

Rreth nesh

AkomodimiApartamenti ofron mysafirëve një ballkon, pamje kopsht, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë, një kuzhinë të pajisur plotësisht me një mikrovalë dhe një frigorifer, dhe një banjo private me bidet. Në kompleksin e apartamenteve, të gjitha njësitë janë të pajisura me krevat dhe peshqir.Studio me pamje nga deti

StudioDhomat

Relaksohuni kudo që të shkoni.

Mirësevini në Sunny Holiday 3 në Sarandë! I vendosur përgjatë rivierës shqiptare që të lë pa frymë, ky akomodim simpatik ofron një përzierje të lezetshme të rehatisë dhe qetësisë, perfekte për pushimet tuaja.

Na Kontaktoni

Pse na zgjodhet ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht, ne i ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

Parkim Falas
WiFi Falas
Ballkon

Koha më e paharrueshme e pushimit fillon këtu